برنامه ناپشته 97/3/11

سطح برنامه : 4 852 - برنامه ناپشته 97/3/11

11 خرداد 1397
  • 1 روزه
  • 37,000 تومان
  • ظرفیت محدود

معرفی جنگلهای ناپشته : روستای ناپشته از توابع شهرستان کلیبر در دل منطقه جنگلی واقع شده و به علت صعب العبور بودن راه روستائی آن کاملا بکر و طبیعی مانده است. جنگلهای ناپشته بعد از عبور از داخل روستا شروع شده و می توان تا دو ساعت در دل جنگل راهپیمائی کرده و از مناظر بکر خدادای استفاده نمود البته مسیر دره تا رود ارس ادامه دارد. برای رفتن به این جنگل از تبریز می توان ابتدا به شهرستان اهر و سپس شهرستان کلیبر رفته و پس از عبور از جلوی قلعه مشهور بابک به روستای هجران دوست خواهیم رسید از داخل روستای هجران دوست به سمت راست تغییر مسیر داده و پس از گذر از جاده خاکی به روستای ناپشته می رسیم . این جاده روستائی جنگلی ما را از بالای کوه 1700 متری به داخل دره 1200 متری ناپشته می رساند و دارای پیچ ها و سرازیری های بسیار تندی است. در این منطقه بنا به اظهار روستائیان حیوانات زیادی از جمله گرگ ، خرس ، گراز و روباه زندگی می کنند. دم روباه اسباب بازی بچه های این روستا محسوب می شود.

na poshteh 16 - برنامه ناپشته 97/3/11

شرایط و مقررات مهم
  1. برنامه‌های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
  2. جهت جلوگیری از آلودگی محیط زیست از آوردن هرگونه ظروف یک‌بار مصرف خودداری فرمائید.
  3. لطفا با دقت کامل برنامه سفر، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از بخش پشتیبانی اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
  4. جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۱۵ کیلوگرمی مسافرت نمائید.

در صورتی‌که به هر دلیلی امکان ثبت‌نام آنلاین برای شما میسر نبود می‌توانید پس از تماس تلفنی و اطمینان از امکان‌پذیر بودن ثبت‌نام، مبلغ این سفر را به حساب زیر واریز و مشخصات فیش واریزی خود را از طریق تماس تلفنی به همکاران ما اطلاع دهید.

نام بانک شماره حساب شماره کارت صاحب حساب
بانک شهر 835-818-20-843-1 5047-0610-4220-1372 حامد محمد زاده نبیی

نظرات بسته شده است.