برنامه آبشار ماهاران 97/05/26

26 مرداد 1397
  • 1 روزه
  • 40,000 تومان
  • ظرفیت محدود

آبشار ماهاران شهرستان جلفا در موقعیت جغرافیایی N384655  E454716 ، در کناره رود ارس  در منطقه حفاظت شده کیامکی،(استان آذربایجان شرقی) واقع شده است. برای دیدن این آبشار  باید از ارسی به سمت ماهاران پیاده حرکت کرده و یا اینکه از خود  ماهاران در مسیر آب به سمت پایین بیایید. این آبشار بیش از ۱۵ متر ارتفاع داشته و در دره ماهاران واقع شده است. ( با گروه کوهنوردی اورمان همراه شوید )

آبشار ماهاران
آبشار ماهاران

آبشار ماهاران در نزدیکی روستای قشلاق در دامنه شمالی کیامکی داغ و در جنوب شرقی لیوارجان واقع شده است. مناطق زيباي طبيعي چون آسياب خرابه، ماهاران و روستاهاي سرسبز و خرم با باغات ميوه، جلفا را به يکي از زيباترين مناطق آذربايجان مبدل ساخته است. وجود دره ماهاران و آبشار زيباي آن در نزديکي روستاي قشلاق در دامنه شالي کيامکي داغ و در جنوب شرقي ليوارجان، موجب شده است همه ساله بسياري از علاقمندان طبيعت، گردشگران و کوهوردان به ديدارآبشار ماهاران، علفزارهاي وحشي و مناطق ييلاقي اين ناحيه بيايند.

منبع : کویرها و بیابانهای ایران

برنامه سفر

برنامه
ساعت 5:30 بامداد تبریز را برای یک سفر مهیج به سمت جلفا ترک می‌کنیم.
شرایط و مقررات مهم
  1. برنامه‌های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
  2. جهت جلوگیری از آلودگی محیط زیست از آوردن هرگونه ظروف یک‌بار مصرف خودداری فرمائید.
  3. لطفا با دقت کامل برنامه سفر، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از بخش پشتیبانی اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
  4. جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۱۵ کیلوگرمی مسافرت نمائید.

در صورتی‌که به هر دلیلی امکان ثبت‌نام آنلاین برای شما میسر نبود می‌توانید پس از تماس تلفنی و اطمینان از امکان‌پذیر بودن ثبت‌نام، مبلغ این سفر را به حساب زیر واریز و مشخصات فیش واریزی خود را از طریق تماس تلفنی به همکاران ما اطلاع دهید.

نام بانک شماره حساب شماره کارت صاحب حساب
بانک شهر - 5047-0610-4220-1372 حامد محمد زاده نبیی

نظرات بسته شده است.