برنامه ارشد چمن تا سلطان 97/04/15

بیشترین فعالیت : اورمان

15 تیر 1397
  • 1 روزه
  • 37,000 تومان
  • ظرفیت محدود

ارشد چمن

در فاصله 10 کیلومتری روستای کندوان و در دامنه کوه ” سلطان داغی” از سلسله قلل سهند منطقه ای چمن زار با آب و هوای سرد بنام ارشد چمن و یا ارشد سلطان وجود دارد که در این منطقه تا اواسط تابستان برف دیده میشود و میتوان در اردیبهشت و خرداد ماه و بدور از هوای گرم و هیاهوی شهری از سر بازی در روی برف ها لذت برد و یک روز بیاد ماندنی را تجربه کرد.

گروه کوهنوردی اورمان ارشد چمن
ارشد چمن

در سمت شرقی ارشد چمن سلطان داغی سومین قله از قله های سهند و با ارتفاع 3470 متر واقع شده و بر فراز قله این کوه آرامگاه سلطان اسامه ابن فرقد واقع شده است و صعود به این قله حدود 2 ساعت زمان می برد.

گروه کوهنوردی اورمان
ارشد چمن

فاصله ارشد چمن تا کندوان 10 کیلومتر می باشد که خاکی و سربالائی ولی دیدن منظره ای بکر از گلهای وحشی و کندوهای زنبور عسل و آب و هوای مطبوع و دل انگیزش خستگی را از تن آدمی می زداید .

یکی از دلایلی که باعث شده “ارشدچمن” از اهمیت گردشگری بالایی برخوردار باشد وجود آب و هوای بسیار مطلوب است، به طوری که در یک قسمت آن شاهد برف و در قسمت دیگر شاهد گل‌های خوشرنگ هستیم.

اگر قصد شرکت در این برنامه را دارید با گروه کوهنوردی اورمان همراه باشید

 

گردآوری : ساسان آخته

برنامه سفر

برنامه
ساعت 5:30 بامداد تبریز را برای یک سفر مهیج به سمت کندوان ترک می‌کنیم.
شرایط و مقررات مهم
  1. برنامه‌های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
  2. جهت جلوگیری از آلودگی محیط زیست از آوردن هرگونه ظروف یک‌بار مصرف خودداری فرمائید.
  3. لطفا با دقت کامل برنامه سفر، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از بخش پشتیبانی اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
  4. جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۱۵ کیلوگرمی مسافرت نمائید.

در صورتی‌که به هر دلیلی امکان ثبت‌نام آنلاین برای شما میسر نبود می‌توانید پس از تماس تلفنی و اطمینان از امکان‌پذیر بودن ثبت‌نام، مبلغ این سفر را به حساب زیر واریز و مشخصات فیش واریزی خود را از طریق تماس تلفنی به همکاران ما اطلاع دهید.

نام بانک شماره حساب شماره کارت صاحب حساب
بانک شهر - 5047-0610-4220-1372 حامد محمد زاده نبیی

نظرات بسته شده است.