14 شهریور 1399
  • 1 روزه
  • 85,000 تومان
  • موجود

آبشار میراکی

زیبایی سراب

آشنایی با میراکی و میر کوه

دربند شهرستان سراب واقع در روستای میرکوه که یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری این شهر می باشد.سالیانه هزاران توریست و گردشگر جذب این منطقه می شوند. روستای میرکی یا میر کوه یکی از روستاهای شهرستان زیبای سراب می باشد که در حومه روستای رازلیق قرار دارد برای رسیده به آبشار میرکی باید به شهرستان سراب برویم و از آنجا به روستای دیزج و شیره جین و آبرس و اسبقران به میرکی رسید از روستای میرکی تا آبشار حدود ۲ ساعت رفت و ۲ساعت برگشت است و باید در چند جا اگر آب رود خانه اجازه دهد از رود خانه گذشت و در غیر اینصورت باید از کوهستان و پرتگاهها ی اطراف عبور کرد.

میراکی

آبشار میراکی هم  یکی دیگر از آبشارهای زیبای آذربایجان است که برای تماشای این آبشار باید به شهرستان سراب بروید. روستای میرکی یا میرکوه یکی از روستاهای شهرستان زیبای سراب است که در حومه روستای رازلیق قرار دارد. بعد از شهرستان سراب باید طبیعت زیبای روستاهای دیزج، شیره جین، آبرس و اسبقران را پشت سر بگذارید تا به روستای میرکی برسید.

از روستای میرکی تا رسیدن به آبشار خود را برای یک پیاده‌روی ۲ ساعته آماده کنید و در مسیر رسیدن به آبشار از طبیعت اطراف آن لذت ببرید. برای رسیدن به این آبشار باید در چند جا اگر آب رودخانه اجازه داد از رودخانه گذشت؛ در غیر اینصورت باید از کوهستان و گذرگاه‌های اطراف عبور کرد.

 

باشگاه کوهنوردی اورمان

ساسان آختهمشاهده نوشته ها

ساسان آخته هستم . 8 سالی میشه که کوهنوردی و طبیعت گردی میکنم.دانسته های خودم و با شما به اشتراک میرارم.امیدوارم از مطالب من لذت ببرید.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.